Víko na plemenáč - 39x24 - 7 rámků - 480x335x70
Plechové víko 480x335x70 mm na sedum rámkový plemenáč. Pěkné plechové víko pro
venkovní použití vyrobeno dle dispozic výroby z pozinkovaného plechu nebo
titanzinkového plechu (oba typy plechů se využívají v klempířství na prvky pro
venkovní využití).
Plechová střecha pro plemenáč 39 × 24 – pozinkovaný plech
Plechová střecha (víko) určená pro sedmirámkový plemenáč o rozměrech 39 × 24 cm. Víko je vyrobeno z kvalitního pozinkovaného nebo titanzinkového plechu – tedy z materiálů běžně používaných v klempířství pro venkovní prvky. Díky tomu spolehlivě chrání plemenáč před nepříznivými povětrnostními vlivy, deštěm i sněhem.
Proč zvolit plechovou střechu na plemenáč?
Plechové víko zajistí vašemu plemenáči odolnou ochranu při celoročním venkovním použití. Pozinkovaný či titanzinkový plech je osvědčeným materiálem pro klempířské výrobky a zaručuje dlouhou životnost. Pro maximální odolnost proti korozi doporučujeme víko opatřit dodatečnou povrchovou úpravou, například ochranným nátěrem – prodloužíte tak jeho životnost na mnoho sezón.
Důležité doporučení k zateplení
Víko je dodáváno bez uteplení. Mezi plechové víko a nástavek je vhodné vložit stropkovou fólii a izolační materiál – například filc nebo polystyren. Zateplení je důležité zejména v letním období, kdy zabraňuje přehřívání úlu a pomáhá udržovat optimální mikroklima pro včelstvo.
Parametry produktu
| Typ produktu | Plechová střecha (víko) pro plemenáč |
| Určeno pro | Sedmirámkový plemenáč 39 × 24 |
| Rozměry víka | 480 × 335 × 70 mm |
| Materiál | Pozinkovaný plech / titanzinkový plech |
| Použití | Venkovní |
| Uteplení | Bez uteplení (nutno doplnit samostatně) |
| Doporučená povrchová úprava | Ochranný nátěr pro zvýšení odolnosti proti korozi |





















Skladem








































































































































































