Zpět na: Stáčecí nádoby

Stáčecí nádoba Mellarius OptiLine100 kg

3 742,0 Kč
bez DPH: 3 092,6 Kč

Dostupnost:
Kód zboží: M57361
Stáčecí nádoby na med Mellarius řady OptiLine s plastovým kohoutem. Poklice je pomocí háčků zajištěna tak, aby při manipulaci s nádobou nespadla.

Stáčecí nádoba Mellarius řady OptiLine s těsnícím víkem

Stáčecí nádoby na med Mellarius řady OptiLine jsou opatřeny plastovým vypouštěcím kohoutem. Díky navařenému závitu lze kohouty měnit a případně dokoupit i nerezový kohout. Poklice je pomocí háčků zajištěna tak, aby při manipulaci s nádobou nespadla. Poklice je principována jako těsnící víko, součástí víka je silikonové těsnění.

Nádoby na med Mellarius v několika variantách. Jsou vyráběny z kvalitní nerezové oceli, určené pro potravinářské účely o dostatečné síle (0,8 až 1 mm), tak aby nemohlo jednoduše docházet k nechtěným promáčklinám. Všechny části nádob jsou kvalitně svařeny za pomoci plazmového svařování. Při konstrukci je kladen důraz na hladné povrchy, které lze snadno čistit, proto jsou nádoby vyrobeny z leštěných nerezových plechů. Všechny naše nádoby jsou opatřeny nerezovými madly pro snadné přenášení.

K nádobám dodáváme také vhodná nerezová síta, která přesně pasují na nádoby. Nabízíme je ve třech hrubostech (hrubé, jemné, ultra jemné), která lze na sebe libovolně řadit. Lze tak získat sestavu hrubého a jemného síta. K nádobám na med také nabízíme vhodné nerezové stojany, díky kterým je pod nádobou dostatek místa. Nádoby lze také opatřit přesnými vypouštěcími ventily, které se montují přímo na nerezový výpustný kohout.

Dodáváme širokou škálu velikostí nádob, které pojmou 25 kg až 500 kg medu. Nádoby jsou vyráběny v těchto velikostech:

  • 25 kg

  • 35 kg

  • 50 kg

  • 100 kg

  • 200 kg

  • 300 kg

  • 400 kg

  • 500 kg
     

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se

Naposledy navštíveno

Stáčecí nádoba Mellarius OptiLine100 kgStáčecí nádoba Mellarius OptiLine100 kg
3 742,0 Kč

Dostupnost: