Zpět na: Včelí produkty a medy

Pleva medy - zázvor, květový pyl a ženšen v medu - 3 x 170 g

314,0 Kč
bez DPH: 259,5 Kč

Dostupnost:
Kód zboží: 03571
„Hledáte-li vhodný dárek pro někoho, kdo ocení poctivý český produkt, rád si pochutná, ale zároveň myslí na své zdraví, nemůžete s dárkovou krabičkou plnou lahodného medu neobvyklých chutí udělat chybu.

Dárková krabička s medy - zázvor, květový pyl a ženšen v medu

• zázvor lékařský v medu
• květový pyl v medu
• ženšen kořen v medu
• sladký dárek, který potěší


Darujte chuťové zážitky
„Hledáte-li vhodný dárek pro někoho, kdo ocení poctivý český produkt, rád si pochutná, ale zároveň myslí na své zdraví, nemůžete s dárkovou krabičkou plnou lahodného medu neobvyklých chutí udělat chybu. Medové dárkové balení obsahuje 3 malé medíky s příměsí, které jsou báječné nejen pro potěšení chuťových pohárků, ale také pro své účinky. Oslaďte dárkem život!“

Dárková krabička obsahuje tyto medíky:

Zázvor lékařský v medu
Musíme jej vlastně představovat? Kdo by neznal čaj s medem, zázvorem a citrónem při nachlazení a chřipkách! Med s kořenem zázvoru lékařského je chuťově lehce pikantní a přitom báječně sladký.

Květový pyl v medu
Pyl včelky používají především k výživě rostoucích larev, jež potřebují hodně energie pro svůj rychlý vývoj. Dále je to základní stavební kámen pro blahodárnou mateří kašičku.

Ženšen kořen v medu
Blahodárné účinky žen šenu jsou popisovány skoro tak dlouho, jako blahodárné účinky medu. Velmi oblíbený byl už v prvním století před naším letopočtem v Asii, postupně se pak rozšířil i na naše území.

Kvalitní český včelí med
U všech našich medů dbáme na to, aby byly v co nejvyšší kvalitě a v průběhu zpracování nebyly zahřívány na teplotu vyšší než 40 °C. Díky tomu jsou také všechny naše medy vhodné pro RAW stravu. Kromě kvality se u našich medů také soustředíme na to, aby měly český původ. Jedním z důvodů, proč nabízíme český med je, že pro naše tělo je vhodné (zdravější) konzumovat potraviny, které pocházejí z oblasti, ve které žijeme.
výhody pastovaného medu

Medy s příměsí jsou pastované
Pastování je technologický postup mechanického promíchávání, při němž med získává jemnou kašovitou konzistenci. Takto zpracovaný med nekrystalizuje, příjemnou konzistenci si zachovává dlouhodobě a dobře se s ním pracuje - zůstává měkký, snadno se nabírá, je dobře roztíratelný a přitom nestéká.

U medů s příměsí pak používáme pastování také z toho důvodu, že krémová konzistence zamezuje oddělování příměsi od medu a v případě, že by k oddělení přeci jen došlo, pastovaný med jde vždy snadno promíchat.

Složení
Zázvor lékařský v medu: med, zázvor
Květový pyl v medu: med, květový pyl
Ženšen kořen v medu: med, ženšen

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se

Naposledy navštíveno

Pleva medy - zázvor, květový pyl a ženšen v medu - 3 x 170 gPleva medy - zázvor, květový pyl a ženšen v medu - 3 x 170 g
314,0 Kč

Dostupnost: