Zpět na: Včelí produkty a medy

Pleva medy - propolis, kakaové boby a rakytník v medu - 3 x 170 g

295,0 Kč
bez DPH: 243,8 Kč

Dostupnost:
Kód zboží: 03573
„Hledáte-li vhodný dárek pro někoho, kdo ocení poctivý český produkt, rád si pochutná, ale zároveň myslí na své zdraví, nemůžete s dárkovou krabičkou plnou lahodného medu neobvyklých chutí udělat chybu.

Dárková krabička s medy - propolis, kakaové boby a rakytník v medu

• propolis v medu
• kakaové boby v medu
• rakytník v medu
• sladký dárek, který potěší


Darujte chuťové zážitky

„Hledáte-li vhodný dárek pro někoho, kdo ocení poctivý český produkt, rád si pochutná, ale zároveň myslí na své zdraví, nemůžete s dárkovou krabičkou plnou lahodného medu neobvyklých chutí udělat chybu. Medové dárkové balení obsahuje 3 malé medíky s příměsí, které jsou báječné nejen pro potěšení chuťových pohárků, ale také pro své účinky. Oslaďte dárkem život!“

Dárková krabička obsahuje tyto medíky:

Propolis v medu
Je to jeden z vůbec nejprodávanějších medíků v našem sortimentu se specifickou a příjemnou chutí. Včelky používají propolis ke stavbě a hlavně dezinfekci úlu. Med obsahuje 0,5 % propolisu.

Kakaové boby v medu
Na tomto nedu si pochutná opravdu každý. Pokud rádi experimentujete a hledáte něco výjimečného, těžko objevíte unikátnější med s příměsí. Provokující hořká a jemně sladká chuť vás nenechá klidnými.

Rakytník v medu
Asi nejvíce koncentrovaný med s příměsí v naší nabídce, proto doporučujeme dávkování hodně krotit. V Rusku je znám pod názvem "sibiřský zázrak" nebo také "citroník severu".

Kvalitní český včelí med
U všech našich medů dbáme na to, aby byly v co nejvyšší kvalitě a v průběhu zpracování nebyly zahřívány na teplotu vyšší než 40 °C. Díky tomu jsou také všechny naše medy vhodné pro RAW stravu. Kromě kvality se u našich medů také soustředíme na to, aby měly český původ. Jedním z důvodů, proč nabízíme český med je, že pro naše tělo je vhodné (zdravější) konzumovat potraviny, které pocházejí z oblasti, ve které žijeme.

Medy s příměsí jsou pastované
Pastování je technologický postup mechanického promíchávání, při němž med získává jemnou kašovitou konzistenci. Takto zpracovaný med nekrystalizuje, příjemnou konzistenci si zachovává dlouhodobě a dobře se s ním pracuje - zůstává měkký, snadno se nabírá, je dobře roztíratelný a přitom nestéká.

U medů s příměsí pak používáme pastování také z toho důvodu, že krémová konzistence zamezuje oddělování příměsi od medu a v případě, že by k oddělení přeci jen došlo (to se týká hlavně kakaových bobů, které mají tendenci vyplouvat vzhůru), pastovaný med jde vždy snadno promíchat.

Složení
Propolis v medu: med, propolis
Kakaové boby v medu: med, kakaové boby
Rakytník v medu: med, rakytník

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se

Naposledy navštíveno

Pleva medy - propolis, kakaové boby a rakytník v medu - 3 x 170 gPleva medy - propolis, kakaové boby a rakytník v medu - 3 x 170 g
295,0 Kč

Dostupnost: