Pásky s kyselinou šťavelovou a glycerinem 20ks - Mellifera
Pásky s kyselinou šťavelovou a glycerinem Mellifera
Speciální pásky určené pro dezinfekci včelích úlů a včelařského vybavení. V jednom balení najdete 20 kusů papírových pásků, které jsou napuštěné směsí obsahující 33 % kyseliny šťavelové a 67 % rostlinného glycerinu. Kyselina šťavelová slouží jako účinné desinfekční činidlo, zatímco glycerin zajišťuje její postupné uvolňování, což prodlužuje dobu působení v úlu.
Pásky jsou vyrobeny z čistého papíru a představují snadný způsob aplikace účinných látek. Po vložení do úlu se účinné látky z pásků postupně vypařují, čímž přispívají k omezení výskytu nežádoucích organismů ve včelstvu.
Používejte pouze podle doporučeného návodu. Produkt chraňte před dětmi a zabraňte styku s pokožkou a očima – v případě zasažení očí ihned vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Neurčeno ke konzumaci. Při práci s pásky doporučujeme používat osobní ochranné pomůcky, jako jsou gumové rukavice a ochranná maska s filtrem, a vyvarovat se jídla, pití a kouření.
Po otevření spotřebujte ihned, aby byly zachovány optimální účinky. Kyselina šťavelová je silná organická kyselina (C2H2O4), která se v přírodě vyskytuje například v rebarboře, špenátu, petrželi či kakau.
Rozměry pásku: délka přibližně 36 cm, šířka 2,5 cm
Hodnocení
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se





































































































































































































































