Zpět na: Polystyrenový úl Dadant US / Blatt 10-12 R

Nástavek Dadant Blatt 1/2 OPTIMA, lakovaný, nesmontovaný - zelený

490,0 Kč
bez DPH: 405,0 Kč

Dostupnost:
Kód zboží: W1018_O_ZC
Nástavky úlů OPTIMA jsou cenově dostupné a kompatibilní se standardním úlovým systémem Lyson. Nástavek je určený pro svépomocnou montáž, takže dokáže ušetřit úložný prostor před montáží.

Nástavek Dadant Blatt 1/2 OPTIMA, lakovaný, nesmontovaný - zelený

Pro rámky o velikosti 470 x 435 x 145 mm.

Nástavky úlů OPTIMA jsou cenově dostupné a kompatibilní se standardním úlovým systémem Lyson. Nástavek je určený pro svépomocnou montáž, takže dokáže ušetřit úložný prostor před montáží. Montáž úlových nástavků OPTIMA je velmi jednoduchá díky intuitivnímu nastavení prvků.

Tvrzený polystyren poskytuje velmi dobrou izolaci a zároveň jsou úly z něj lehké, což je v případě mobilních včelínů velmi důležité. Včelstva tam přezimují a velmi dobře se vyvíjejí. Vždy je důležité zajistit dobré větrání.

Za tímto účelem jsou z výroby vytvořeny otvory v prvcích úlu, jako je nástavek, střecha nebo dno, které jsou zajištěny ventilačními zátkami se sítkem (pro zabránění vniknutí škůdců do úlu) nebo uzavřeny uzávěry (např. polystyren).

Správnou ventilaci zajišťuje také hygienické plastové dno, které je součástí tohoto modelu úlu. Navíc umožňuje kontrolovat šíření varroa ve včelstvech a je odolný vůči povětrnostním vlivům a listování. Snadné čištění a dezinfekce jsou další velmi důležité přednosti dna.

Tělo ½ 40 × 47 × 14,2 cm (vnitřní rozměry)

Sada obsahuje dvě zástrčky: 3048 a W3047

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se

Naposledy navštíveno

Nástavek Dadant Blatt 1/2 OPTIMA, lakovaný, nesmontovaný - zelený
490,0 Kč

Dostupnost: