Zpět na: Potřeby pro práci s medem

Nádoba Mellarius ProLine 35 kg s těsnícím víkem

1 349,0 Kč
bez DPH: 1 114,9 Kč

Dostupnost:
Kód zboží: M6251
Nádoba na med Mellarius ProLine 35 kg opatřená těsnícím víkem. Kvalitní nerezová nádoba pro uskladnění medu. Stohovatelná.

Nádoba na med Mellarius ProLine 35 kg s těsnícím víkem

Kvalitní nerezová nádoba pro uskladnění medu. Opatřena těsnícím víkem a háčky pro pevné stáhnutí víka s nádobou. V prázdném stavu jsou nádoby stohovatelné. Jsou vyráběny z kvalitní nerezové oceli, určené pro potravinářské účely o dostatečné síle (0,8 až 1 mm), tak aby nemohlo jednoduše docházet k nechtěným promáčklinám. Všechny části nádob jsou kvalitně svařeny za pomoci plazmového svařování. Při konstrukci je kladen důraz na hladné povrchy, které lze snadno čistit, proto jsou nádoby vyrobeny z leštěných nerezových plechů. Všechny naše nádoby jsou opatřeny nerezovými madly pro snadné přenášení. Rozměry: výška 35 cm, průměr 30,5 cm. .

Nádoby na med ProLine Mellarius

Stáčecí nádoby na med Mellarius řady ProLine jsou vyráběny z potravinářké nerezové oceli 304 o síle plechu 0,8 mm. Poklice je pomocí háčků zajištěna tak, aby při manipulaci s nádobou nespadla. Poklice je principována jako těsnící víko, součástí víka je silikonové těsnění.

K nádobám vyrábíme také vhodná nerezová síta, která přesně pasují na nádoby. Nabízíme je ve třech hrubostech (hrubé, jemné, ultra jemné), která lze na sebe libovolně řadit. Lze tak získat sestavu hrubého a jemného síta. Nádobu lze také opatřit kónickým sítem, díky kterému ji můžete provozovat jako čeřící nádobu. K nádobám na med také nabízíme vhodné nerezové stojany, díky kterým je pod nádobou dostatek místa. Nádoby lze také opatřit přesnými vypouštěcími ventily, které se montují přímo na nerezový výpustný kohout.

Vyrábíme širokou škálu velikostí nádob, tento model nádob nabízíme ve variantě:

  • 25 kg
  • 35 kg
  • 50 kg

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se

Naposledy navštíveno

Nádoba Mellarius ProLine 35 kg s těsnícím víkemNádoba Mellarius ProLine 35 kg s těsnícím víkem
1 349,0 Kč

Dostupnost: