Zpět na: Stáčecí nádoby

Nádoba čeřící s čerpadlem 200l Lysoň

71 390,0 Kč
bez DPH: 59 000,0 Kč

Dostupnost:
Kód zboží: W370
Stáčecí nádoba s kapacitou 200l a vnitřním perforovaným košem. Víko nádoby s filtrační sítí se vstupní přípojkou na med. Mechanický senzor hladiny medu ve stáčecí nádobě

Nádoba čeřící s čerpadlem

Stáčecí nádoba s kapacitou 200l a vnitřním perforovaným košem. Víko nádoby s filtrační sítí se vstupní přípojkou na med. Mechanický senzor hladiny medu ve stáčecí nádobě. Integrované čerpadlo pro odčerpání přefiltrovaného medu.

Postup použití:

Připojte hadici k hornímu vstupnímu ventilu na víku. Druhý konec této hadice připojte na čerpadlo, které přivádí znečištěný med do filtru. Připojte jeden konec hadice k výpustnému ventilu na stáčecí nádobě a druhý konec na vstup čerpadla na stáčecí nádobě. Připojte hadici k výstupu na čerpadle stáčecí nádoby a druhý konec hadice umístěte do nádoby, do které bude přečerpáván přefiltrovaný med. Zařízení je připraveno k procesu filtrování medu.

Po ukončení práce lze filtrační systém propláchnout tím způsobem, že se stáčecí nádoba naplní teplou vodou, hadice na výstupu čerpadla se zapojí na vstup na víku nádoby a pomocí čerpadla se propláchne celý systém.

Technické parametry:
Materiál stáčecí nádoby: nerezová ocel odolná vůči kyselinám
Tloušťka plechu: 0,1 mm
Rozměry nádoby (průměr x výška): 550x890 mm
Objem nádoby: 200l
Objem sudu: 200 l,
Výkon čerpadla: 0,37 kW
Kapacita: 900 l/h
Snímač hladiny medu
Napájení 400 V
Orientační hmotnost: 47,4 kg

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se

Naposledy navštíveno

Nádoba čeřící s čerpadlem 200l Lysoň
71 390,0 Kč

Dostupnost: