Zpět na: Včelařské kombinézy

Dětská včelařská kombinéza s ventilací Elegant Bee vel.: S-XXL

1 399,0 Kč
bez DPH: 1 156,2 Kč
Kód zboží: M508X
Včelařská kombinéza pro děti s kuklou pro každodenní použití na včelnici. Tyto kombinézy mají mnohá vylepšení a patří k tomu nejlepšímu, co vám můžeme nabídnout. V této variantě je navíc kombinéza z velké části z prodyšné látky, která zaručuje příjemné nošení i v teplých dnech.
Velikosti

Dětská včelařská kombinéza Mellarius Children'Safe

Včelařská kombinéza pro děti s kuklou pro každodenní použití na včelnici. Tyto kombinézy mají mnohá vylepšení a patří k tomu nejlepšímu, co vám můžeme nabídnout. V této variantě je navíc kombinéza z velké části z prodyšné látky, která zaručuje příjemné nošení i v teplých dnech. Pro naše malé včelaře jsme ochranné obleky Mellarius ještě více vylepšili, pro jejich vlastní bezpečí. Všechna exponovaná místa jsou oproti ostatním oblekům vyztužena další přídavnou vrstvou. Na ochranu v oblasti hlavy je použit ještě odolnější materiál než obvykle.

Ochranné oblečení Mellarius

Kvalitní a inovativní ochranné obleky Mellarius v provedení blůz či kombinéz. Všechny obleky mají mnoho vylepšení, která byla začleněna do výrobního procesu po několikaletém sbírání zpětných vazeb od německých včelařů. Výsledné ochranné obleky jsou tím nejlepším, co lze na trhu s ochranným oblečením pro včelaře aktuálně sehnat.

Všechny obleky značky Mellarius jsou vyráběny z kvalitních materiálů, používaných k výrobě vysoce odolných ochranných obleků. Materiály jsou voleny tak, aby bylo dosaženo maximální životnosti, na exponovaných místech jsou vždy zesíleny další vrstvou. Oblečení je k dostání v několika variantách s kloboukem či kuklou, dle vaší preference. Použité síťky jsou ze zesílené síťoviny, aby nedocházelo k jejich nechtěnému protržení.

Velikost A B C D E F G H
S 88 39 37 40 115 35 34 48
L 101 43 46 46 133 43 42 58
XL 108 49 50 51 143 47 48 63
  • A - výška kombinézy bez kukly

  • B - délka kombinézy od pasu ke kukle

  • C - průměr kombinézy u ramen

  • D - délka rukávu

  • E - délka při rozpažení od rukávu k rukávu

  • F - průměr kombinézy v pase

  • G - průměr kombinézy v bocích

  • H - Délka nohavic kombinézy

https://www.vceliobchod.cz/images/velikost-kombineza03.jpg

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se

Naposledy navštíveno

 	Dětská včelařská kombinéza s ventilací Elegant Bee vel.: S-XXL 	Dětská včelařská kombinéza s ventilací Elegant Bee vel.: S-XXL
1 399,0 Kč
Velikosti

Dostupnost: skladem