Zpět na: Práce s pylem

Čistička vibrační 230V, (objem: 45 l)

49 700,0 Kč
bez DPH: 41 074,4 Kč

Dostupnost:
Kód zboží: W3217
Stále větší oblibě se těší včelí produkty, jako je pyl a perga. Spotřebitelé častěji žádají včelí produkty, které mohou doplnit účinky medu a poskytnout zdraví prospěšné látky.

Čistička vibrační 230V, (objem: 45 l)

Stále větší oblibě se těší včelí produkty, jako je pyl a perga. Spotřebitelé častěji žádají včelí produkty, které mohou doplnit účinky medu a poskytnout zdraví prospěšné látky. Při své každodenní práci přinášejí včely do úlů pyl, který se pak mísí s medem, enzymy obsaženými v jejich slinách a květním nektarem. Výsledkem této kombinace je jeden z nejzdravějších včelích produktů. Malé, nenápadné kuličky pylu jsou pro včely základní potravou, stejně důležitou jako med. Také moderní strava oceňuje hodnotu včelího pylu - je bohatý na cenné živiny, vitaminy, aminokyseliny, minerály, tuky, minerální soli, organické kyseliny a bílkoviny.

Vzhledem k těmto skutečnostem se získávání čistého včelího pylu stává běžnou praxí v profesionálních i amatérských včelstvech. Během roku je jedno včelstvo schopno získat až 40 kg včelího pylu. Nezbytnou součástí vybavení moderních včelínů je čistička, která slouží k oddělení pylu od nečistot.

Čistička je inovativní řešení, které je vybaveno plynule nastavitelným vibračním motorem a separátorem nečistot pro efektivní separaci nečistot a pylu. Zařízení je vyrobeno z nerezové oceli a práškově lakovaného plechu.

Řízené dávkování vyčištěného pylu je zajištěno pomocí nastavitelného výstupního kanálu s uzávěrem. Díky použití nejmodernější technologie má čistička předpokládanou kapacitu až 80 kg vyčištěného pylu za hodinu. Je třeba zdůraznit, že před čištěním pylu je nutné jeho důkladné vysušení.

K tomuto účelu jsou určeny sušičky pylu LYSON různých výkonů.

Použití:
· čištění včelího pylu od nečistot

Technické údaje:
· z nerezové oceli třídy 1.4301 (AISI 304) a práškově lakovaného plechu.
· objem vstupní násypky z nerezové oceli 45 litrů
· základna vibrační nádrže z práškově lakovaného plechu
· plynulé nastavení vibračního motoru
· síť z nerezové oceli s oky 4x4 mm v násypce
· výstupní kanál o průměru 50 mm s otvorem regulujícím průchod vyčištěného pylu
· výkon vibračního motoru 50 W/230 V
· 1650W/230V separátor nečistot

Rozměry:
· výška - 1200 mm
· šířka - 510 mm
· hloubka - 710 mm

Hmotnost:
· čistá hmotnost - 66 kg

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se

Naposledy navštíveno

Čistička vibrační 230V, (objem: 45 l)Čistička vibrační 230V, (objem: 45 l)
49 700,0 Kč

Dostupnost: