Zpět na: Doplňky k úlům

Barva na úly Balakryl Dixol 0,7 l

257,0 Kč
bez DPH: 212,4 Kč
Kód zboží: D507X
Balakryl Dixol Rychleschnoucí vodou ředitelná tenkovrstvá lazura pro nové i renovační nátěry všech druhů dřeva a dřevěných prvků v interiéru i exteriéru. Lazura poskytuje...
Barvy

Barva na úly Balakryl Dixol

Rychleschnoucí vodou ředitelná tenkovrstvá lazura pro nové i renovační nátěry všech druhů dřeva a dřevěných prvků v interiéru i exteriéru. Lazura poskytuje hloubkovou ochranu s vysoce dekoračním vzhledem.Balakryl Dixol

Lazura je ideální pro renovační nátěry, kde proniká hluboko do struktury dřeva a reguluje jeho vlhkost, čímž zabraňuje kroucení a praskání dřeva. Před aplikací stačí povrch očistit a bez broušení natírat.

Předpokládaná reálná životnost nátěru v našich podmínkách je při dodržení aplikačního postupu 3 roky. Životnost je ovlivněna lokací, světovou stranou, povětrnostními podmínkami apod.

Použití:

Nové i renovační nátěry na tvrdé i měkké dřevo. K ochranným a dekorativním nátěrům plotů, štítů, dveří, podhledů, zahradního nábytku, pergol, dřevěných obložení, srubů, chat apod. Certifikace EN 71 – Bezpečnost hraček a dětského nábytku.

Aplikace:

Obsah před aplikací důkladně rozmíchejte. Neředěnou lazuru aplikujte na čistý, vybroušený, vosku, mastnot a pryskyřice zbavený podklad ve 2–3 vrstvách, v intervalu 1–2 hodiny. Pro renovační nátěry postačí 1–2 vrstvy. Pro venkovní, více namáhané nátěry doporučuje nejprve použít fungicidní BALAKRYL NAPOUŠTĚDLO na dřevo. Mezi nanášením jednotlivých vrstev lazury je vhodné nátěr přebrousit jemným brusným papírem. Teplota podkladu a okolí nesmí klesnout pod 10 °C. Pomůcky po použití ihned omyjte vodou.

Balení: 0,7 kg

Konečný vzhled: matný

Vydatnost: 12 – 18 m2/kg v 1 vrstvě

Doba spotřeby: 2,5 roku

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se

Naposledy navštíveno

Barva na úly Balakryl Dixol 0,7 lBarva na úly Balakryl Dixol 0,7 l
257,0 Kč
Barvy

Dostupnost: skladem