Pro stáčení medu při medobraní využijte i
tuto stáčecí nádobu na 35 kg medu z nerezu s nerezovým ventilem.
Německá stáčecí nádoba Mellarius je spolehlivým pomocníkem pro každého včelaře, který hledá kvalitní a odolné řešení pro skladování a stáčení medu. Nádoba pojme až 35 kg medu a je kompletně vyrobena z potravinářské nerezové oceli, což zaručuje maximální hygienu a dlouhou životnost.
Nádoba je vybavena nerezovým stáčecím kohoutem (ventilem), který umožňuje snadné a přesné dávkování medu do sklenic či jiných nádob. Součástí je také nerezové víko, které med spolehlivě chrání před nečistotami a vlhkostí. Díky kompaktním rozměrům se nádoba pohodlně vejde na pracovní stůl i do menších provozů.
Potravinářský nerez zajišťuje, že med nepřijde do kontaktu s žádnými nežádoucími materiály, a zároveň se nádoba snadno čistí a udržuje. Německá kvalita zpracování zaručuje, že vám nádoba bude sloužit po mnoho let. Ať už jste hobby včelař nebo provozujete menší včelí farmu, tato stáčecí nádoba vám výrazně usnadní práci při zpracování medu.
| Výrobce | Mellarius (Německo) |
| Objem nádoby | 35 kg medu |
| Materiál nádoby | Potravinářská nerezová ocel |
| Materiál kohoutu | Nerezová ocel |
| Víko | Nerezové |
| Počet stáčecích ventilů | 1 |
| Výška | 33 cm |
| Průměr | 30,1 cm |